ברסלב להצליח בכח המחשבה - דף הבית
חיפוש בספרי ברסלב

אמונה בתורת ברסלב

הגב עמוד  < 1  2 3 4
מחבר
אופק
חדש

נושא: אמונה בתורת ברסלב
אגב שמי הוא אופק, ומה, פתאום לך יש נימוסים של בן מלך? .. שאצטט לך את התגובות החמות שכתבת? אתה ואליעד כהן. ממש, החן של ישראל נשפך לכם מהאוזנים. תראה, אני מעולם לא כתבתי על יהודי שהוא אפס  או טיפש.. מעולם ! הרשתי לעצמי לכתוב לכם כך כי אני באמת חושב שאתם מוגבלים וטיפשים. שעולה בדעתכם להתריס כנגד מליוני חסידים וצדיקי עולם .. ולומר שהם טעו ולא הבינו את רצון ה' וכו' וכו' .. כל דברי השיטנה הזאת.
אז לפני שאתה כותב לי כך "קשוט עצמך וא"כ קשוט אחרים" ועוד שבמופלא ממך אל תדרוש ובמכוסה ממך אל תחקור וכו' .. בגלל זה אני עם אמונה אמיתית וכנה ואהבה עצומה לבורא יתברך שמו כי לא חקרתי במופלא ממני רק שאני עובד את ה' מיראה ובפשטות ואתם שני אפסים חילונים בעלי תאוות רעות ודוחות שמכסים הכל במסווה של מילים גבוהות וציטוטים לרוב.
אליעד כהן
מנהל הפורום

אופק: מי שמצטט כל הזמן זה אתם. אלוהים אמר ש ... התורה אמרה ש ...

אני לעומת זאת, מראה לכם את האמת, האמת אמרה שלהאמין באלוהים שלך זאת מחלת נפש והשגעון והשקר הגדול ביותר בעולם.

האם אתה מסוגל להתמודד עם האמת?
אופק
חדש

הבטחתי לעצמי רבות פעמים על להפסיק להתכתב איתך כי אתה בור ועם הארץ גמור.
לא למדת מרב מוסמך אלא בדית את כל השטויות שאתה כותב מליבך ומשכלך העקום, כך שאין סיבה שאמשיך לבזבז את זמני ולספוג את ההארות הבוטות והמגעילות שלך ושל חידוש- מחורבש.
להתראות.
אליעד כהן
מנהל הפורום

נשלח במקור על ידי אופק

הבטחתי לעצמי רבות פעמים על להפסיק להתכתב איתך כי אתה בור ועם הארץ גמור.
לא למדת מרב מוסמך אלא בדית את כל השטויות שאתה כותב מליבך ומשכלך העקום, כך שאין סיבה שאמשיך לבזבז את זמני ולספוג את ההארות הבוטות והמגעילות שלך ושל חידוש- מחורבש.
להתראות.
משה הרבי שלך, למד מרב מוסמך? ואלוהים שלך, מי הסמיך אותו? אולי הוא נוכל שרוצה לעשות רע. ככה לפחות זה נראה ...

ואתה, מי הסמיך אותך להחליט מי מוסמך ומי לא מוסמך? אלוהים האמיתי הסמיך אותי. יש מבין? ואני בניגוד למשה רבך, יכול לארגן לך פגישה עם אלוהים שלי, אם תרצה כמובן.
 הגב עמוד  < 1  2 3 4

נושאים נוספים מ:פורום ברסלב ... - כל הנושאים

מעבר לפורום

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.63 Copyright ©2001-2009

בחסות אליעד כהן מאמן אימון אישי + מחבר ספרים מומלצים לקריאה + מרצה הרצאות לצפייה + מאמרים לקריאה ועוד.
לפרסום מאמרים בחינם באתר ידע הדרך שלך להצליח לחץ כאן ... בהצלחה!
התאריך כרגע הוא 20_04_2024 השעה 15:21:00