ברסלב להצליח בכח המחשבה - דף הבית
חיפוש בספרי ברסלב

ספר המידות

הגב
מחבר
אורח
אורח

נושא: ספר המידות
היכן אני יכול להשיג את ספר המידות של רבי נחמן? דחוף!!!
חידוש
מתקדם

קוטר 1140 מ"מ זה המידה של העיגול..
5 ק"מ מהבית המרחק לשדה.
60 דקות מינימום של התבודדות.
וכל המידות יגיעו אליך ולכל הרוצה אמת באמת.
לציר עיגול בחול לשבת ולדבר עם השם יתברך שיקרב אותנו לרבינו נחמן..
אליעד כהן
מנהל הפורום

נשלח במקור על ידי חידוש

קוטר 1140 מ"מ זה המידה של העיגול..
5 ק"מ מהבית המרחק לשדה.
60 דקות מינימום של התבודדות.
וכל המידות יגיעו אליך ולכל הרוצה אמת באמת.
לציר עיגול בחול לשבת ולדבר עם השם יתברך שיקרב אותנו לרבינו נחמן..

שיקרב אותך לשורש נשמתך, הלא הוא השי"ת עצמו
חידוש
מתקדם

אין לי ויכוח איתך ולא עם אף בריאה...דשנו בזה די הרבה פעמים--אולי זכית להגיע לשורש המחלוקת בבריאה ולא הצלחת לצאת למים העליונים שמעל המים התחתונים כי המעבר הוא רק בכח האמונה---
אי אפשר לעבור את מקיף החלל הפנוי שם (כביכול), יש מחלוקת של השם יתברך עצמו על עצמו כדי ליצור את ההסתרה שיוצרת את הבחירה בין האמת לשקר....
ואני מאוד נזהר לכבד את החכמים שחולקים על רבינו שהוא השם יתברך כי אולי לשם זה הם ניבראו...
אני את האמת לאמיתו יודע ואין ביני לבינך מחלוקת כלל--יותר חשוב מה אנו זוכים להגשים בחיינו מתוך השגותנו כשכבר היתחלתו את תשובת האין סוף...
אליעד כהן
מנהל הפורום

נשלח במקור על ידי חידוש

אין לי ויכוח איתך ולא עם אף בריאה...דשנו בזה די הרבה פעמים--אולי זכית להגיע לשורש המחלוקת בבריאה ולא הצלחת לצאת למים העליונים שמעל המים התחתונים כי המעבר הוא רק בכח האמונה---
אי אפשר לעבור את מקיף החלל הפנוי שם (כביכול), יש מחלוקת של השם יתברך עצמו על עצמו כדי ליצור את ההסתרה שיוצרת את הבחירה בין האמת לשקר....
ואני מאוד נזהר לכבד את החכמים שחולקים על רבינו שהוא השם יתברך כי אולי לשם זה הם ניבראו...
אני את האמת לאמיתו יודע ואין ביני לבינך מחלוקת כלל--יותר חשוב מה אנו זוכים להגשים בחיינו מתוך השגותנו כשכבר היתחלתו את תשובת האין סוף...
אחי, אילו הגעת לשורש, כאשר היית אומר את המילה אלוהים / רבי נחמן מברסלב / או כל מילה אחרת, היית בעצם מדבר על עצמך!
 הגב

נושאים נוספים מ:פורום ברסלב ... - כל הנושאים

מעבר לפורום

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.63 Copyright ©2001-2009

בחסות אליעד כהן מאמן אימון אישי + מחבר ספרים מומלצים לקריאה + מרצה הרצאות לצפייה + מאמרים לקריאה ועוד.
לפרסום מאמרים בחינם באתר ידע הדרך שלך להצליח לחץ כאן ... בהצלחה!
התאריך כרגע הוא 28_03_2024 השעה 17:22:43