ברסלב להצליח בכח המחשבה - דף הבית
חיפוש בספרי ברסלב

אלוקים ,אבותינו הקדושים

הגב עמוד  < 1  6 7 8
מחבר
אליעד כהן
מנהל הפורום

נושא: אלוקים ,אבותינו הקדושים
נשלח במקור על ידי אופק

וזה היה גם בשביל. אור אליעד וחידוש ולשאר המבולבלים. צאו מההלם שלכם, לא חידשתם כלום ולא חכמים אתם רק בעלי גאווה.
מה התועלת שיש בסיסמאות שלך?

הצבתי לך הצעה, תשיב לשאלותי ואבוא ללמוד איתך את תורת השטן שלך.

מה דעתך?

למה פתאום התחמקת???
אופק
חדש

אני לא מעוניין לדבר איתך עצם זה שאתה סובל מהפרעות נפשיות חמורות ומהרגשת גדלות יתר. אתה לא רוצה ללמוד מאחרים אלא רק להשפיע את השטויות שלך בכדי ליצור לעצמך תלמידים עיוורים וטיפשים.
וזאת ההודעה האחרונה שלי כאן, סע.
אליעד כהן
מנהל הפורום

נשלח במקור על ידי אופק

אני לא מעוניין לדבר איתך עצם זה שאתה סובל מהפרעות נפשיות חמורות ומהרגשת גדלות יתר. אתה לא רוצה ללמוד מאחרים אלא רק להשפיע את השטויות שלך בכדי ליצור לעצמך תלמידים עיוורים וטיפשים.
וזאת ההודעה האחרונה שלי כאן, סע.
יצא המרצע מן השק ... אתה חרדוני חרד, שחרד לגלות שהוא חי בשקר.

כולם כאן עדים לכך, שאני מציע לך דיל, תשיב לשאלות שלי באמונה, ואם תצליח, אלמד את תורת השטן שלך.

אבל אתה חרדוני חרד, שחרד להשיב לשאלות שלי ...

והנה תזכורת לשאלות שלי:

שאלות שהן בעצם תשובות שמוכיחות שהדת שלך ואלוהים שלך, הם שקר מוחלט!

תתמודד!
אורח
אורח

אז אולי יש לך יכולת רטורית, ואתה אלוף בזה כי זה התחום שלך... מכבסת מילים יפות עם שכל קר...

כלום בצורת מילים... כתשוקות גשמיות.. נדמה שיש בהם ממש אבל אין כלום.... אלו הם דבריך

אתה חזק על חלשים אה?

נראה אותך מתמודד בדיבייט עם רב שזה התחום שלו.. יאכל אותך קצוץ דק..

נצח ישראל לא ישקר

אליעד כהן
מנהל הפורום

נשלח במקור על ידי אורח

אז אולי יש לך יכולת רטורית, ואתה אלוף בזה כי זה התחום שלך... מכבסת מילים יפות עם שכל קר...

כלום בצורת מילים... כתשוקות גשמיות.. נדמה שיש בהם ממש אבל אין כלום.... אלו הם דבריך

אתה חזק על חלשים אה?

נראה אותך מתמודד בדיבייט עם רב שזה התחום שלו.. יאכל אותך קצוץ דק..

נצח ישראל לא ישקר

כל מה שרבי נחמן מברסלב שיבח את עצמו, גם אני יכול לשבח את עצמי.

וגם אני יכול להראות לחכם הגדול ביותר שהוא לא יודע כלום.

תביא את הרבי שלך, ונעשה ממנו קציצות.

ואתה כמו כל החרדונים, שקרן בן שקרן, עד למשה רבנו, שהוא בן השטן אלוהים שלכם שגם הוא שקרן.

ולמה אתה עצמך שקרן? כי ממשיך להאמין בשקר של הדת ואלוהים, בלי שלך עצמך יש תשובות לשאלות.

ורבי נחמן מברסלב כבר הבטיח בלקו"א ח"א תורה סד, שכל מי שילמד את התורה הנ"ל בעיון, יכפור באופן מוחלט באלוהי השקר של היהודים!
חידוש
מתקדם

אולי מהתורה הזאתהבנת שמשה צריך לשתוק, אז מצאת לך מקום לדבר שטויות בלי סוף. אולי תזכה שהוא יענה לך או יעלה אותך אבל טעית בגדול כי הניגון שמעלה את כל הניגונים כבר מיתנגן--אני נ נח נחמ נחמן מאומן אני.
ולא שבמקרה זה שכותב לך כבר מס. חודשים הוא בעל הניגון...ולא רואה איך אני מעלה אותך...
אבל עדיין חזון למועד וכשאבוא אליך להרצאה אז ניראה מה השתנה הלילה הזה מכל הלילות..
אליעד כהן
מנהל הפורום

לחידוש מחודש: השתיקה של משה, היא השכל שלי והדיבור שלי שהוא כולו שתיקה.

הניגון של הננח, הוא לא יותר מאשר אחיזת עיניים בלבד. הוא וגם הסבא רבא שלך. ואפילו רבי נחמן מברסלב ואלוהים שלך, גם הם באחיזת עיניים.

כי יש אלוהים אחר וגם רבי נחמן מברסלב אחר, וגם שתיקה אחרת ואמונה אחרת, משהו שטוב יותר מכל מה שאתה מכיר. ואני יכול להביא אותך לשם, גבוה מעל גבוה ...

ולא, אינך צריך להאמין לי. יש רק תנאי אחד, והוא שתצמד אל האמת ...
 הגב עמוד  < 1  6 7 8

נושאים נוספים מ:פורום ברסלב ... - כל הנושאים

מעבר לפורום

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.63 Copyright ©2001-2009

בחסות אליעד כהן מאמן אימון אישי + מחבר ספרים מומלצים לקריאה + מרצה הרצאות לצפייה + מאמרים לקריאה ועוד.
לפרסום מאמרים בחינם באתר ידע הדרך שלך להצליח לחץ כאן ... בהצלחה!
התאריך כרגע הוא 28_03_2024 השעה 22:42:32