ברסלב להצליח בכח המחשבה - דף הבית
חיפוש בספרי ברסלב

אלוקים ,אבותינו הקדושים

הגב עמוד  < 1  3 4 5 6 7 8 >
מחבר
אליעד כהן
מנהל הפורום

נושא: אלוקים ,אבותינו הקדושים
נשלח במקור על ידי תלמיד

מה הכוונה אין לו הויה , שכתוב שאדם שלא עשה תשובה אין לו הויה ,האם ההויה היחידה זה רק השם ,?

אין לו הוויה, פירושו שאתה קיים, כמו שפיל ורוד דמיוני קיים בתוך החלום שלך. כי אתה רק הדמיון של הבורא וקיים בתוך מחשבתו, אך ללא קיום עצמי. ולכן קיומך וקיומם של כל הדברים, הוא רק אפשרי המציאות.

ואח"כ, כשתדע את המחוייב, תיכלל בא"ס, ואז גם תחייה לנצח.

+++ אני מבקש, שתסתכל בקישורים הרלוונטים ששלחתי + אשמח אם תבוא להרצאה הבאה להיפגש, ויהיה ניתן לדון בדברים בצורה יותר מעמיקה ולא בהתכתבות.
תלמיד
מתקדם

אני אסתכל בקישורים , ואשמח לבא להרצאה ,איפה ההרצאות?
אליעד כהן
מנהל הפורום

אורח
אורח

עדין לא הגעת לכלום אתה כולך שבוי לקליפה עמוק וכל ידיעותך הם אין ואפס להשגת השכל הנקנה וכל תורת רבנו הקדוש זצ"ל וכל דבריך הם עיוות של התורה הקדושה ומציאות ה' יתברך וכולך דימיון ויחיד טועה ומעוות עדיף שתישתוק !

אליעד כהן
מנהל הפורום

לאורח המתארח, תמשיך לעבוד את השטן הלא הוא אלוהים היהודי. ואם תרצה להיגאל ולצאת מהגיהנום שבו אתה נמצא, באפשרותי לעזור גם לך ...
אורח
אורח

מי הוא ואיזה הוא מר אליעד? שונא יהודים שכמוך. כ"כ שונא שאתה קורא להם עובדי שטן
shame on you
ומה אתה מציע במקום? כלום בצורת מילים, בלה בלה בלה
כל מה שרבי נחמן אמר אתה פשוט אומר הפוך....
איפה התמימות והפשיטות שרבינו מדבר עליה?
כולך שכל ולוגיקה בלי שום טיפת נשמה.. נראה לאן  תגיע עם החקירות שלך
מה עם הנשמה???

אליעד כהן
מנהל הפורום

נשלח במקור על ידי אורח

מי הוא ואיזה הוא מר אליעד? שונא יהודים שכמוך. כ"כ שונא שאתה קורא להם עובדי שטן
shame on you
ומה אתה מציע במקום? כלום בצורת מילים, בלה בלה בלה
כל מה שרבי נחמן אמר אתה פשוט אומר הפוך....
איפה התמימות והפשיטות שרבינו מדבר עליה?
כולך שכל ולוגיקה בלי שום טיפת נשמה.. נראה לאן  תגיע עם החקירות שלך
מה עם הנשמה???

אתה כסיל גמור!
מיהו זה ואיזהו מר אורח המתארח, גזען שכמוך עם רגשי נחיתות. כל מי שמאמין באלוהים מכל דת שהיא, הוא עובד את השטן. כי אלוהים שאתה מאמין בו הוא השטן. כי האמונה היא שורש הרע והיא כפירה באמת, שהוא אלוהים האמיתי. ולכן, כל המאמינים באלוהים, הם עבדי השטן.

במקום אני מציע את חיפוש האמת, ללא כל אמונה וללא כל שקר.

אכן כולי אמת, ללא שום שקר. כל מה שאתה *חושב* שרבי נחמן מברסלב אומר, אני אומר את מה שהוא *באמת* חשב, את ההפך הגמור כמובן.

על ידי החקירות שלי, זכיתי לפגוש את אלוהים האמיתי עצמו. שאם תרצה, אפגיש גם אותך איתו.

וכשתפגוש אותו, תגלה בעצם את מה שאמרתי קודם, שאלוהים היהודי הוא בכלל השטן.
חידוש
מתקדם

אם תפגוש את אלהים האמיתי לא יהיה שם שטן כ"ש ..עומד על ימינו לשטנו..
השטן זה אנחנו ובורא עולם מתקן אותנו...אל תהיו כל כך פניקאיסטים.....
והיו משחקים מכל האומות מישמעאל וגם מישראל (מזבוב ועכביש)
ואמר אני סוד מכל העולם..אני=ר"ת איסלם-נצרות-יהדות...שכולם ציורים של כלים לקבלת אורו יתברך.
והוא יתברך לא איכפת לו איך נדרוש את האור .אם ע"י מצוה זו או אם ע"י מצוה אחרת . העיקר שנהיה בשלום ואחדות....כי כל המצות ניתנו ע"י צדיקי האמת כדי לצמצם את אור האין סוף כי כשירד בתחילה ללא כלים מתו המלכים...
דוגמה--אתה שותה כוסית ויסקי כדי להרגיש מסטול דרגא-3.וחבר שלך שותה שתי כוסות כדי להרגיש דרגה 4.
אבל אצלו יתברך "מי שאמר לשמן וידלוק הוא יאמר לחומץ וידלוק " אתה יכול להיות מסטול מכלום..אנחנו יצרנו את הכלים (מצוות). כדי לעשות גדר בנינו לבין אור האין סוף כתוצאה מהפחד...
מי הגיד לך כי ערום אתה ?....הרי לא היית צריך לשום מצוה כדי לקבל ממנו כי לשם כך נבראת....
כנראה שאתה עדיין אוכל מהעץ....
אבל זה בסדר כי אנחנו מתקנים את הנחש עצמו ולכך התנדבנו....עם ישראל האמיתי כלל וכלל לא שיך לויכוח שמיתנהל כאן....וכל הנשמות שפועלות בזה המדור מחכים לאחד שהוא ישראל--אחד הוא...
וכבר אמר רבינו בפשוט "כל המצוות זכר ליציאת מצרים ועכשיו הכל מפורים ולא סיים" אבל כבר סיים כי ירד הקבצן ה7 לעולם...קומת המיצוות כבר שלמה..מה שנישאר לבנות זה את קומת השמחה של כל הבריאה
אופק
חדש

תגובה לאורח- אחי יקירי, אל תבנה על זה אפילו, לא תוכל להוריד את אליעד מהעץ כי הוא יותר מידי גבוה, הוא רק צריך לקפוץ ואין לו את האומץ הזה.. רגע?! איך קוראים לזה? ..... אהה, ענווה !
אז למען בטחונך אל תיכנס לפה יותר כי רק דברי ארס וזוהמה כאן.
כל טוב ושבת שלום.
אורח
אורח

כמה שאלות:

אם אתה מבין את מה שרבי נחמן התכוון *באמת* ע"פ דבריך, למה אף אחד לא עלה על זה? איזה אינטרס יש להם לשקר או אומר משהו כמו,לא לזה רבינו התכוון.. רק אתה פתאום נושא הבשורה, כאילו משהו דפוק בתפיסה שלך
(סליחה על הביטוי)
למה שרבי נחמן מסתיר את הדיעה שלו האמיתית (שוב ע"פ מה שאתה טוען שרק אתה מבין למה התכוון) איזה קונספירציה יש פה?

לא ייתכן שכולם טועים ואתה צודק, הסיכוי מאוד קלוש גם סטטיסטית.
אתה יודע...כל התיאוריות שלך ...קצת פרנאודיות..כאילו אתה יודע המון, אבל איפשהו משהו התחרבש...

הגב עמוד  < 1  3 4 5 6 7 8 >

נושאים נוספים מ:פורום ברסלב ... - כל הנושאים

מעבר לפורום

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.63 Copyright ©2001-2009

בחסות אליעד כהן מאמן אימון אישי + מחבר ספרים מומלצים לקריאה + מרצה הרצאות לצפייה + מאמרים לקריאה ועוד.
לפרסום מאמרים בחינם באתר ידע הדרך שלך להצליח לחץ כאן ... בהצלחה!
התאריך כרגע הוא 20_04_2024 השעה 10:16:14