רבי נחמן מברסלב - אליעד כהן - דף הבית
חיפוש בספרי ברסלב

בעיות בפרנסה, בריאות ומשפחה

הגב עמוד  1 2 >
מחבר
אורח
אורח

נושא: בעיות בפרנסה, בריאות ומשפחה
כ"א באלול תש"ל
כבר כמעט 4שנים שאני לא יודע מה קרוה איתי, אם בתחום הפרנסה,הבריאות,והמשפחה.
היה מקרה של רוח רעה ,איך אני יוצא מכל המצב שאני נמצא בו וחוזר לעצמי.?

אליעד כהן
מנהל הפורום

הפתרון:
עליך לכפור באלוהים. ואני מתחייב לך, שאם תכפור באלוהים לגמרי, תוושע מכל הצרות שלך באותו הרגע שתצליח לכפור בו בשלמות. תנסה ותראה.
חידוש
מתקדם

מצחיק ברמות--קשה לכפור באור האין סוף--"מה דמות תשויון לי ? "...איך אתה מצייר אותו ובמי אתה כופר אליעד מענין אותי לדעת...

אלהים=אלי-מה...נחל נובע מקור חכמה...כח-מה..
הן כח אותיות של מעשה בראשית שהרכבתן יצרה כל העולמות..גם את אלא שיושבין וכופרין במי שעשאן..
"ברוב עוזך יכחשו לך אויבך "..וכלל לא משנה כי אם תכפור בקיים, לא יהיה קיים ?...אולי תנתק עצמך מהשגחתו כי נתן לך זאת הרשות..להכיר  בו כדי שישכון בך..או לכפור בו כדי שתכלל בו....ורב ההבדל בין הכולל לנכלל..
כהרגשת השן הנוגסת בסטיק לבין החיך החש בטעמו...
אליעד כהן
מנהל הפורום

לכפור בכל צורה שלו באשר היא, לכפור באהיה אשר אהיה, כפירה עד אין סוף מוחלט!
חידוש
מתקדם

לפחות יודע אני כי אתה שקרן-(כלפי עצמך בלבד ולא כלפי )..
לפי תורה רעד.  לקוטי מוהרן ח.א..."יש רשעים שיגעים כל חייהם....ואזי כשמגיעים לכפירה גמורה אזי תיכף מתים מן העולם ורואים את האמת..(תעזור לי בבקשה אינני יודע כיצד להעלות את הקישור ).
ומכאן יודע אני שאינך כופר אלא מבולבל גדול שלא מצליח להבין את ההשגות בין האור החדש אשר אתה מקבל לבין הטעות והחושך של השקר אשר נמצאת הבריאה שאיתה מנסה אתה ליצור קשר....
אבל עמוק בפנים יודע אתה את האמת כי יש מלך שאמר "כבר נצחתי ואנצח גמרתי ואגמור " נ נח נחמ נחמן מאומן...      בהצלחה
אליעד כהן
מנהל הפורום

ליצן קטן שלי, הפירוש שלך הוא פירוש שקר.

כי כאשר האדם זוכה לכפור בשלמות, אז ורק אז הוא רואה את האמת וזוכה להיגאל.

ומת פירושו המוות של האגו והשגעון של האדם שחושב שיש אלוהים.
אורח
אורח

לא הבנתי .
אז יש אלוהים או לא

אתה סותר את עצמך
אליעד כהן
מנהל הפורום

נשלח במקור על ידי אורח

לא הבנתי .
אז יש אלוהים או לא

אתה סותר את עצמך
יש אלוהים, אבל הוא לא זה שאתה מכיר, זה מישהו אחר
אורח
אורח

אתה מתכוון לאלוהים שמעל לאלוהי היהודים הוא-הוא האלוהים האמיתי?
שמעתי ת'הרצאה, ואילו אלוהי היהודם הוא ה***ן

איך האלוהים שלך, כפי שאתה מכיר אותו בא לידי ביטוי בחייך?
אתה מדבר איתו? עושה התבודדות? פונה אליו? מהו?
ברצינות.
חידוש
מתקדם

זה מי שהוא מכיר וזה מי שאתה מכיר...אור האין סוף מצטייר לפי הכלי של המקבל...
אתה מוזמן ומכובד להכיר לנו את אלוהותך ומה יסודותיה ובמה היא דוגלת..אבל אם היא באה להכחיש ציורים אחרים סימן שעדיין לא הגעת לאחד שלא שייך בו שינוי רצון כלל..."פעולות משתנות מתוך האחד הפשוט "
שיש באלהותו די לכל בריה ובריה....אין סוף יקומים ועולמות..ואם רצונך לאסוף ניצוצות שילכו בדרכך , לפחות שתהיה לך דרך...ולא כלום בחזקת שום דבר...
משה רבינו לפחות נתן אור של אהבה שיתוף נתינה וחמלה בעולם..שלא ידעת עדיין איך הוא נראה לפני שירד לכאן משה....ואינך עושה אלא בתוך העשוי (עשו קטן )..
אמרו רבותינו--אל תתכבד בקלון חברך..כי לא ע"י השפלתו תגדל..אלא "חכמת אדם תאיר פניו"..אז האר פניך וימשך אליך החשך...מלכת שבא הביאה לשלמה המלך פרחים מאוד יפים אבל הדבורה (הדבור)..לא טפשה היא הלכה לפרח שהיה בו צוף....
 הגב עמוד  1 2 >

נושאים נוספים מ:פורום ברסלב ... - כל הנושאים

מעבר לפורום

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.63 Copyright ©2001-2009

בחסות אליעד כהן מאמן אימון אישי + מחבר ספרים מומלצים לקריאה + מרצה הרצאות לצפייה + מאמרים לקריאה ועוד.
לפרסום מאמרים בחינם באתר ידע הדרך שלך להצליח לחץ כאן ... בהצלחה!
התאריך כרגע הוא 29_03_2024 השעה 09:26:03