ברסלב להצליח בכח המחשבה - דף הבית
חיפוש בספרי ברסלב

בענין ברור האמת. וצדיקי אמת.

הגב עמוד  1 2 3 5 >
מחבר
עין האמת
מתקדם

נושא: בענין ברור האמת. וצדיקי אמת.
אליעד. שלום.

בענין ברור האמת. אני קצת במילכוד. כי מצד אחד, כמו שכתבת לי, שבברור האמת, האחריות מוטלת אך ורק עליי. ולא על שום צדיק וכולי. וזה בדיוק הבעיה. כי מצד שני כתבת מספר פעמים, שמכמה סיבות, השכל [והלב?] שלי מעורב טוב ורע וכולי.
אם כן, במצב שכזה. שרוצים, וכביכול אי אפשר מהטעם הנ״ל, מה עושים???

דבר שני. בענין מה שאתה מתפאר בעצמך, שאתה הצדיק האמת היחיד בדור וכולי ושזכית לבחינת כמוהו ממש וכולי.
הענין הוא. שאותם התפארויות נוראות וכולי כבר שמעתי, ותהילה לאל, עדיין שומע, מאדם [הראשון, כמו שהתפאר בעצמו] ששמו [רבי] אברהם זגדון שיחיה.

אולי נפגיש ביניכים? 
אליעד כהן
מנהל הפורום

עין האמת. שים לב שגם את הצדיק האמת אתה מחפש עם שכל פגום. כך שלמצוא אותו עם שכל פגום, זה לא עוזר כלל.

לגבי מה שאני משבח את עצמי, אילו הכרת אותי, ידעת שבעיני זה הכל משחק של ממש. כי כל ההגדרות האלו חסרות כל משמעות בעיני.

+ אם אני היחיד, הרי שזה רק משום שהשכל שלי הוא האמת. אך לא מחוייב שאני אהיה יחיד + יש עוד כמוני גם אם אני לא מכיר אותם.

+ אתה מוזמן לשים קישור לתכנים של אברהם זיגדון, כדי שנכיר אותו. ואם הוא לא מפחד להתמודד עם האמת, יהיה אפשר להיפגש גם איתו ...

+ אתה תמשיך לחפש את הצדיק האמת שבתוכך! רק שם הוא נמצא באמת.
אליעד כהן
מנהל הפורום

וראה גם:

http://www.eip.co.il/videos/?v=5568905f6a333b38 - תלמידי חכמים שדים יהודאין - מהם שדים יהודים? מיהו השטן? - ליקוטי מוהרן ח"א כח (ברסלב)
אליעד כהן
מנהל הפורום

האם הוא מדבר בשם רבי נחמן מברסלב, או מדבר בשם עצמו (כמוני)?

איך הייחס שלו לרבי נחמן מברסלב? איך הייחס שלו לאלוהים? האם מבחינתו יש מישהו מעליו?

האם מבחינתו הוא מסוגל להסביר למה גם ההפך המוחלט של מה שהוא אומר, למה גם הוא האמת לאמיתה (כמוני)? או שהוא נאחז במה שהוא אומר כאמת מוחלטת?

האם יש לו תשובות לשאלות שבאות מהחלל הפנוי (כמוני)? האם הוא מאמין באלוהים נגד השכל, או שהוא בבחינת אילו ידעתיו הייתיו ממש, ללא שום אמונה כלל (כמוני)?
אליעד כהן
מנהל הפורום

תברר קצת באינטרנט על ד"ר מיכאל לייטמן, תראה שהוא אומר דברים דומים לשל אברהם זגדון.

אני לעומת זאת מדבר על דברים אחרים לגמרי. ז"א אני קשור לשכל של שני הנ"ל, כמו שאני קשור ליהדות וכולי.
חידוש
מתקדם

אם אתה לא קשור ליהדות הפסדתה בגדול....
מי הוא יהודי ?
ברוך מרדכי היהודי...
מרדכי (דרכים)..הוא מר דרור מי שדעתו בן חורין ויכול להשיג חדשות וניפלאות באחדות השם יתברך..
ואי דנאמר "ומרדכי אומן את הדסה" כי רק מי שהוא בן חורין במוחו ודעתו יכול לאחוז בתורה שאוהבת להתחדש עד אין סוף..
אז תזדרז לחזור ליהדותך ואל תיבהל בגלל שהכפישו את יהדותנו והפכו אותנו לחולי שגרה ושיגרון הפך היהדות האמיתי...
אליעד כהן
מנהל הפורום

נשלח במקור על ידי חידוש

אם אתה לא קשור ליהדות הפסדתה בגדול....
מי הוא יהודי ?
ברוך מרדכי היהודי...
מרדכי (דרכים)..הוא מר דרור מי שדעתו בן חורין ויכול להשיג חדשות וניפלאות באחדות השם יתברך..
ואי דנאמר "ומרדכי אומן את הדסה" כי רק מי שהוא בן חורין במוחו ודעתו יכול לאחוז בתורה שאוהבת להתחדש עד אין סוף..
אז תזדרז לחזור ליהדותך ואל תיבהל בגלל שהכפישו את יהדותנו והפכו אותנו לחולי שגרה ושיגרון הפך היהדות האמיתי...

חידוש מחודש: אילו היה לך שכל של אמת, היית מבין את עומק כוונתי.

1 - בכל דבר בעולם יש את השכל שלי. ואני קשור גם לשכל של הדתיים, יותר ממה שהם קשורים אליו. כי בכל השיחות חולין והכפירה של הדתיים, בהכל יש את שורש השכל שלי.

2 - היהדות קדושה בדיוק כמו הנצרות או כמו כל שגעון אחר. כי האחדות נמצאת בהכל באופן שווה.

ואם תרצה להחכים, אתה כמו כולם מוזמן להרצאה הבאה, לשוחח בעל פה ...
אליעד כהן
מנהל הפורום

ואל תשכח שהיהדות היא לא נצחית ושיש תורה אחרת שהיא נצחית, והיא שורש השכל שלי, שהוא אלוהים האמיתי עצמו ממש.
עין האמת
מתקדם

וגבי השאלה שלי הנ״ל. מה עושים???
אליעד כהן
מנהל הפורום

נשלח במקור על ידי עין האמת

וגבי השאלה שלי הנ״ל. מה עושים???

איזו שאלה?
 הגב עמוד  1 2 3 5 >

נושאים נוספים מ:פורום ברסלב ... - כל הנושאים

מעבר לפורום

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.63 Copyright ©2001-2009

בחסות אליעד כהן מאמן אימון אישי + מחבר ספרים מומלצים לקריאה + מרצה הרצאות לצפייה + מאמרים לקריאה ועוד.
לפרסום מאמרים בחינם באתר ידע הדרך שלך להצליח לחץ כאן ... בהצלחה!
התאריך כרגע הוא 28_03_2024 השעה 22:20:27