ברסלב להצליח בכח המחשבה - דף הבית
חיפוש בספרי ברסלב

היכלי התמורות. מה הם? האם אתה בהיכלי התמורות?

הגב עמוד  < 1 2
מחבר
אליעד כהן
מנהל הפורום

נושא: היכלי התמורות. מה הם? האם אתה בהיכלי התמורות?
נשלח במקור על ידי יהורם

הייתי רוצה לגלות לך ,אבל לפני כן תקראי ,משבע קבצנים היום החמישי בעל הכתפיים הרחבות. כי לצאת מהיכלי התמורות נקרא " אשבעה בהקיץ תמונתך " כמו שכתב רבינו על קבוצה של "חכמים " שישבו בחקירות מדעיות ואמר,נראה איך היו מתנהגים אם היה נכנס אדם שנפטר לפני שנה לחדר , איך היו בורחים כולם .
אני זכיתי לצאת אבל מודה שבלי הצדיק הייתי משתגע מפחד, כי את יכולה לצאת מהגוף לגמרי { בהקיץ } או לעבור דרך קירות , בקיצור שם השכל נישבר וחיב להודות שיש אלוהות, כי זה מעל השכל האנושי ואז זוכה שנישבר העקמומיות שיש בליבו ומודה שגדול השם ולא יודעים כלום..
והוא באמת תחילת ברסלב , הינו השגות אלוהות כ"ש רבינו מבשרי אחזה אלוה. אשמח להרחיב אם תהיי מעונינת ..תודה

רק תיקון, רבי נחמן מברסלב לא אמר שהם היו בורחים, רבי נחמן מברסלב אמר שהחוכמות שלהם היו מתבטלות.
חידוש
מתקדם

כשאבא שלי ניפטר הוא היה נכנס הביתה בשבעה והיתי רואה אותו וניכנס איתו לחדר . וכשהייתי יוצא בלילה להיתבודדות הרב שלי היה אומר לי שזה אסור לפי ההלכה וצחקתי כי אבא שלי היה שמח כשהייתי בזולא שלי יותר משישבתי אתם בבית..
בכל זאת לפי תורה  כד ליקוטי מוהרן חלק. א.  "אמצעותא דעלמא .." דיקא חיב להכנס להיכלי התמורות { מטריקס }
כדי למצוא את הבת מלכה וראה יעקוב אבינו שחי שם 14 שנה כדי להוציא את רחל ולאה. ולא ישן אף פעם { לא נפל לשינה } כי הקדים רפואה במידרשו של , שם ועבר { שם רבוע } הוא נ נח נחמ נחמן . היא מערת המכפלה . פשוט כפול שלוש ורבוע.
וצדיק כתמר יפרח. ואעלה בתמר. כי היא מקום הניסיון . וראה תורה קיט ..ליק" מוה"רן חלק ב. ואמר שם שאין בנמצא עולם הזה כלל. וכן תורה סא  חלק ב. לענין החלום . ואף שיש בזה סודות עמוקים של הידיעה והבחירה . ראה סרט הקומה ה13. כי גם בחלום יש חוקים ויש כללי התנהגות עם כל זאת ללא רבינו לא נצליח להיתעורר..
היתעוררי כי בא אורך קומי עורי שיר דברי { נ נח נחמ נחמן } כבוד יהוה עליך נגלה
אליעד כהן
מנהל הפורום

לא צריך להכנס להיכלי התמורות. האדם כבר נמצא בהיכלי התמורות. צריך לצאת מהם.

אין עולם הזה כלל, אבל יש עולם הבא שהוא כאן בעולם הזה.
 הגב עמוד  < 1 2

נושאים נוספים מ:פורום ברסלב ... - כל הנושאים

מעבר לפורום

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.63 Copyright ©2001-2009

בחסות אליעד כהן מאמן אימון אישי + מחבר ספרים מומלצים לקריאה + מרצה הרצאות לצפייה + מאמרים לקריאה ועוד.
לפרסום מאמרים בחינם באתר ידע הדרך שלך להצליח לחץ כאן ... בהצלחה!
התאריך כרגע הוא 18_04_2024 השעה 22:41:31